Zespół RE/MAX – działamy w Łodzi

Wadim Nowikow

Prowadzę własny biznes od 1990 roku. Przez ponad 20 lat pracowałem dla korporacji z branży sieci Telefonii Komórkowej. W marcu 2020 roku zdecydowałem zostać agentem  Międzynarodowego Biura Nieruchomości RE/MAX, ponieważ z jednej strony zawsze mnie fascynowała ta branża, a z drugiej – otrzymuję ogromną satysfakcję, kiedy pomagam ludziom w ich kłopotach, problemach ale i spełniam marzenia. Moim marzeniem jest stworzenie dużego zespołu aktywnie działających Agentów, gdzie wszyscy wspierają się nawzajem, zawsze mogą liczyć wzajemnie na radę i każdy agent czuje się częścią zgranego zespołu.

Paweł Olchowik

Przez wiele lat pracowałem na etacie w Amerykańskich korporacjach, w których współpracowałem z klientem biznesowym z Chin, Singapuru oraz wielu innych krajów z UE. Przez te wszystkie lata rozwijałem swoje kompetencje negocjacyjne, interpersonalne oraz wiedzę z zakresu zakupów i planowania.
Wybrałem RE/MAX ponieważ jest to globalna, międzynarodowa sieć, działająca na rynku nieruchomości ponad 49 lat, światowy lider branży nieruchomości, jednocześnie najbardziej rozpoznawalna marka w nieruchomościach na świecie.
Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają mi swobodnie i bezpiecznie przeprowadzić Cię przez cały proces sprzedaży/wynajmu nieruchomości od naszego pierwszego kontaktu do momentu przekazania kluczy, a nawet później.
Szukasz skutecznego Agenta nieruchomości, dla którego nieruchomości to coś więcej niż tylko codzienna praca? Chcesz uniknąć ryzyka i zyskasz czas przy obsłudze swojej nieruchomości?
Zapraszam do współpracy!